Psychika kľúčom k víťazstvu

Roger Federer, považovaný za najlepšieho tenisového hráča v histórii prezrádza, čo v dnešnom profesionálnom športe určuje úspech a neúspech. Podľa tejto športovej legendy ide o psychickú odolnosť.

Čítať viac
Vzdelávanie rodičov

Prednáška pre rodičov: Ako vychovať športovca?

Ako vytvoriť optimálne prostredie na výchovu športovca? Ako vnímajú svet a šport deti a ako rodičia? Ako čítať svoje dieťa?

Čítať viac

Kedy začať s mentálnou prípravou?

Mnohí z vás ste toho o mentálnej príprave už určite veľa počuli a čítali, no stále si kladiete otázkou - "Čo to vlastne je?" Mentálna príprava je to, čo môže oddeliť víťazov od porazených.

Čítať viac

V júli zľava na mentálnu prípravu

Chceš sa pripraviť na novú sezónu ako profesionál? Chceš pre svoj výkon spraviť viac ako doteraz? V júli ponúkame 10% zľavu na individuálnu mentálnu prípravu.

Čítať viac
DAC Dunajská Streda

DAC Dunajská Streda po 25 rokoch v Európe

Hráči DAC 1904 Dunajskej stredy priniesli na Žitný ostrov historický úspech – Európsku ligu po 25 rokoch a bronz na krku. Samotní hráči vidia za úspechom i mentálnu prípravu.

Čítať viac
Mentálna príprava tímu

MBK Ružomberok po 4 rokoch vo finále Extraligy

Ženský tím MBK Ružomberok spečatil postup do finále tou najrýchlejšou možnou cestou – výhrou 3:0 na zápasy. Hlavný tréner pripisuje zásluhy i mentálnej príprave.

Čítať viac