Režim mladého športovca

Rodičia, viete ako nastaviť denný režim pre vašeho športovca? Nájsť optimálny režim pre rozvoj mladého športovca nie ľahké. Článok v krátkosti predstavuje niektoré efektívne techniky.

Čítať viac

Kto je mentálny trenér?

Na otázku kto je mentálny tréner môžeme nájsť veľa odpovedí. Pre každého človeka práve toto povolanie môže znamenať iný druh práce. Pojďme si v krátkosti tuto tématiku objasniť.

Čítať viac

Rodičia športovcov

Cieľom krátkeho článku je ukázať rodičom čo ich deti od nich potrebujú počas súťaže alebo zápasu. Sú veci, ktoré potrebujú počuť iba od trénerov a práve veci, ktoré potrebujú od svojich rodičov.

Čítať viac
Mentálná príprava

Ako vychovať športovca

Prednášku pre rodičov ako vychovať športovca máme úspešne za nami. Boli sme veľmi radi, že záujem o prednášku bol naozaj veľký a účasť bola výborná. Preto sme sa rozhodli aj touto formou poďakovať...

Čítať viac

Psychika kľúčom k víťazstvu

Roger Federer, považovaný za najlepšieho tenisového hráča v histórii prezrádza, čo v dnešnom profesionálnom športe určuje úspech a neúspech. Podľa tejto športovej legendy ide o psychickú odolnosť.

Čítať viac
Vzdelávanie rodičov

Prednáška pre rodičov: Ako vychovať športovca?

Ako vytvoriť optimálne prostredie na výchovu športovca? Ako vnímajú svet a šport deti a ako rodičia? Ako čítať svoje dieťa?

Čítať viac