Rodičia športovcov

Cieľom krátkeho článku je ukázať rodičom čo ich deti od nich potrebujú počas súťaže alebo zápasu. Sú veci, ktoré potrebujú počuť iba od trénerov a práve veci, ktoré potrebujú od svojich rodičov.

Čítať viac
Mentálná príprava

Ako vychovať športovca

Prednášku pre rodičov ako vychovať športovca máme úspešne za nami. Boli sme veľmi radi, že záujem o prednášku bol naozaj veľký a účasť bola výborná. Preto sme sa rozhodli aj touto formou poďakovať...

Čítať viac

Psychika kľúčom k víťazstvu

Roger Federer, považovaný za najlepšieho tenisového hráča v histórii prezrádza, čo v dnešnom profesionálnom športe určuje úspech a neúspech. Podľa tejto športovej legendy ide o psychickú odolnosť.

Čítať viac
Vzdelávanie rodičov

Prednáška pre rodičov: Ako vychovať športovca?

Ako vytvoriť optimálne prostredie na výchovu športovca? Ako vnímajú svet a šport deti a ako rodičia? Ako čítať svoje dieťa?

Čítať viac

Kedy začať s mentálnou prípravou?

Mnohí z vás ste toho o mentálnej príprave už určite veľa počuli a čítali, no stále si kladiete otázkou - "Čo to vlastne je?" Mentálna príprava je to, čo môže oddeliť víťazov od porazených.

Čítať viac

V júli zľava na mentálnu prípravu

Chceš sa pripraviť na novú sezónu ako profesionál? Chceš pre svoj výkon spraviť viac ako doteraz? V júli ponúkame 10% zľavu na individuálnu mentálnu prípravu.

Čítať viac